Ми робимо все для вашого автомобіля

БОШ АвтоСервіс НЬЮТОН

АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР В М.ЧЕРКАСИ

ЗАПИС НА СТО
Режим роботи:
пн-пт 8.00 до 20.00,
сб : 8.00 - 15.00
Вантажне СТО:

+38 067-473-09-60
+38 067-471-35-60

Розвал-Схождение

Розвал-сохждение в г. Черкассы, БОШ Автосервис НЬЮТОНРозвал-сходження у Черкасах можна провести в БОШ Авто Сервіс НЬЮТОН . Перевагою БОШ Авто Сервіс перед іншими СТО нашого міста є те, що процедура проводиться на сучасному та надточному стенді Bosch. Після проведення перевірки на стенді клієнт отримує документ, в якому детально описані показники всіх кутів, а саме :
● кути розвалу коліс ;
● кути сходження коліс ;
● зміщення осей автомобіля ;
● кути нахилу осі при повороті колеса ;
● поворот задньої осі ;
Поруч з цими пунктами Ви побачите діапазон оптимальних значень для машини вашої марки, а також показники до регулювання і показники після регулювання. Стенд Bosch робить процедуру розвалу-сходження
максимально прозорою та зрозумілою навіть для людей, чиї знання в авто- галузі не є глибинними.

Необхідність розвал-сходження

За рахунок своєчасно проведеної процедури розвалу-сходження коліс
автомобіль буде мати поліпшену курсову стійкість. Наприклад, якщо водій відпустить кермо на рівній місцевості, то авто не будейти убік. Фахівці рекомендують здійснювати розвал-сходження після кожних 10-15 тисяч км пробігу — на автомобілях вітчизняного виробництва і близько 30 тисяч км — на авто іноземного розробки.
Слова «розвал» і «сходження» частіше вживаються разом, ніж окремо, проте вони відрізняються різним фізичним змістом. Це словосполучення доречно при творі різних операцій з регулювання і настроювання автомобільної підвіски, а точніше при установці потрібних кутів осей керованих коліс авто. У Черкасах розвал-сходження можна якісно провести в БОШ Авто Сервіс НЬЮТОН.
Чекаємо на вас за адресою : м.Черкаси, вул. Смілянська 131 – Бош Авто Сервіс Ньютон

3D Розвал-сходження

У своїй роботі БОШ Авто Сервіс НЬЮТОН для діагностики осей використовує спеціальний 3D-стенд розвал-сходження, що дозволяє ефективно визначити різні недоліки в геометрії кузова авто. Головним вимірювачем 3D-стенду розвал-сходження вважаються фотокамери, що розташовуються в захищеному від несправностей місці, таким чином, виключається розкалібрування, а це говорить про те, що точність вимірювання кутів буде однаково висока. В даний час багато торговельних марок виробляють обладнання для регулювання «розвалу-сходження», однак найбільш якісними і високоефективними є стенди ТМ «Bosch».
BOSCH Авто Сервіс Ньютон здійснює розвал-сходження автомобілів Mercedes, Audi, Renault, Volkswagen, Kia, Hyundai, Citroen, Fiat, Iveco, BMW, Volvo, Land Rover, Alfa Romeo, Lancia, Peugeot, Opel, Chevrolet, Skoda, Saab, Ford, Mazda, Honda, Subaru в містах Черкаси, Сміла, Золотоноша.

Звертайтесь:
E-mail:sales@newton-carservice.com.ua
Телефон: +38 067-472-85-00

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах:

БОШ Автосервис НЬЮТОН в Фейсбук

×

×

×