Ми робимо все для вашого автомобіля

БОШ АвтоСервіс НЬЮТОН

АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР В М.ЧЕРКАСИ
ТОВ «НЬЮТОН АВТОміСТО»

Режим роботи:
пн-пт 8.00 до 18.00,
сб : 8.00 - 15.00,
нд: вихідний
ЗАПИС НА СТО

Диагностика автомобиля

Важливо своєчасно діагностувати автомобіль на предмет поломок і
несправностей, тільки таким чином можна вберегти свою кишеню від зайвих затрат на проведення складних ремонтних робіт і запобігти непередбаченим малоприємні ситуації на дорозі. До того ж потрібно пам’ятати, що з часом деякі елементи зношуються, перестають правильно функціонувати, що призводить до неточностей в роботі авто і, в подальшому, до більш серйозних проблем.
Електронні системи передбачають наявність в пристрої авто складних компонентів на основі комп’ютерів. Тому сучасні авто ставлять такі високі вимоги: діагностика автомобіля, обслуговування та ремонтні роботи лише на самому високоякісному рівні. При виникненні будь-яких проблем з електронікою для усунення неполадок необхідно лише спеціальна, високотехнологічне обладнання. Наш автосервіс має все необхідне! В наш час комплексна комп’ютерна діагностика авто – це актуальна послуга, оскільки електроніка грає важливу роль в сучасному автомобілі.
Чекаємо на вас за адресою : м.Черкаси, вул. Смілянська 131 – Бош Авто Сервіс Ньютон
Для швидкого та комфортного запису ви можете скористатися опцією зворотнього зв’язку на нашому сайті!

Діагностика авто в Черкасах і області

СТО Бош Авто Сервіс Ньютон в м.Черкаси надає послуги комп’ютерної діагностики вашого автомобіля. Комп’ютерна діагностика автомобіля – є гарантією безпеки Вашого авто. Ми надаємо найновіші СУ двигуном, електронні стабілізуючі системи і СБ, щоб в дорозі Ви могли відчувати себе комфортно і в цілковитій безпеці. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять якісну діагностику автомобіля на всіх рівнях. Ми виробляємо діагностування двигуна, діагностування електронних блоків управління, виявлення технічних несправностей в системі безпеки. Наші майстри використовують лише якісне та сучасне обладнання для діагностування, в найкоротші терміни виявляють і усувають неполадки, встановлюють автомобільні запчастини найвищої якості, а тому ми гарантуємо бездоганну якість і високу точність послуг, що надаються нашим сервісним центром.
Своєчасне діагностування автомобіля – це гарантія того, що Ви будете відчувати себе комфортно і безпечно в дорозі. Ваше рух буде впевненим і точним, незалежно від того, який статус Ви привласнили своєму авто: як хобі, повсякденне засіб пересування або ж престиж і розкіш.
Майстри Бош Авто Сервіс Ньютон гарантовано знайдуть найбільш вигідне і ефективне рішення для Вашого авто.
Чекаємо на вас за адресою : м.Черкаси, вул. Смілянська 131 – Бош Авто Сервіс Ньютон

Звертайтесь:
E-mail:sales@newton-carservice.com.ua
Телефон: +38 067-472-85-00

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах:Бош Автосервис НЬЮТОН

×

×

×