Ми робимо все для вашого автомобіля

БОШ АвтоСервіс НЬЮТОН

АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР В М.ЧЕРКАСИ

ЗАПИС НА СТО
Режим роботи:
пн-пт 8.00 до 20.00,
сб : 8.00 - 15.00
Вантажне СТО:

+38 067-473-09-60
+38 067-471-35-60

Про Нас

БОШ Автосервис НЬЮТОН, г. Черкассы ул. Смелянская 131

Професійна турбота про автомобілі з 1921 року

Наш асортимент послуг дозволяє нам завжди пропонувати нашим клієнтам те, що їм необхідно. Ми надаємо послуги для будь-яких типів двигунів: бензинові, електричні та гібридні. Всі СТО мережі Бош Сервіс систематично проходять сертифікацію і прагнуть постійно підвищувати стандарти щодо забезпечення якості. Довіртеся найпопулярнішою міжнародної мережі СТО

Ми пишаємося тим фактом, що протягом довгих років Бош Авто Сервіс залишається найбільш популярною мережею СТО в Європі. Наша філософія знаходить ясне відображення в нашому унікальному сервісному пропозиції.

● Найвища компетентність, підтримувана лідером автомобільних інновацій. Всеохоплюючий сервіс — рішення всіх відомих технічних проблем з автомобілем.
● Індивідуальний підхід до автовласників
● Справедлива ціна
● Збереження гарантій автовиробника: ми здійснюємо всі види ремонтних і обслуговуючих робіт у відповідності зі специфікаціями автовиробника, зберігаючи гарантію на всі встановлені запасні частини Bosch протягом 12 місяців.
● Оригінальні запасні частини

Передові автомобільні технології для тих, хто живе в русі

Наші СТО обладнані найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного пошуку і усунення несправностей. Докладні посібники з ремонту, постійне підвищення кваліфікаціх та систематичні цільові майстер-класи забезпечують наших співробітників всієї необхідної технічної та практичною інформацією щодо ремонту та огляду автомобіля. Саме тому ви завжди можете покластися на нас, коли вам потрібні швидкі, професійні та доступні послуги з обслуговування і ремонту автомобіля.

Також безперечною перевагою у роботі Бош Авто Сервіс Ньютон є той факт, що Bosch є одним зі світових лідерів у виробництві автозапчастин, якц а нас ви можете придбати за досить привабливими цінами ! Більше 125 років Bosch інвестує в майбутнє автомобільних технологій: роблячи їх чистими, економічними, безпечними та комфортними для водія автомобіля. Пропонуючи надійність та інновації, компанія Bosch є відомим постачальником для автомобільної промисловості в усьому світі.
Більшість автомобілістів світу вже обрали для свого авто саме запасні частини Bosch !

Тепер Ваша черга!
Чекаємо на вас за адресою : м.Черкаси, вул. Смілянська 131 – Бош Авто Сервіс
Ньютон

E-mail:sales@newton-carservice.com.ua
Телефон: +38 067-472-85-00

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах:

БОШ Автосервис НЬЮТОН в Фейсбук

×

×

×