Ми робимо все для вашого автомобіля

БОШ АвтоСервіс НЬЮТОН

АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР В М.ЧЕРКАСИ

ЗАПИС НА СТО
Режим роботи:
пн-пт 8.00 до 20.00,
сб : 8.00 - 15.00
Вантажне СТО:

+38 067-473-09-60
+38 067-471-35-60

Системи Bosch для мотоциклів отримали три нагороди CES Innovation Awards 2017Системи Bosch для мотоциклів отримали три нагороди CES Innovation Awards 2017

Bosch «підключає» мотоцикли
Системи Bosch для мотоциклів номіновані на 3 премії CES Innovation Awards в двох категоріях
• Інформаційна система для водіїв — переможець в категоріях «Аудіо / Відео» і «Інтелектуальні системи для транспорту»
• Бездротове рішення щодо забезпечення безпеки для невеликих мотоциклів і скутерів отримало нагороду в категорії «Інтелектуальні рішення для транспортних засобів»
• Bosch представить продукти для двоколісного транспорту на виставці CES 2017, яка відбудеться в Лас-Вегасі в січні 2017 р

 

Системи Bosch для забезпечення безпеки водіння мотоцикла, доступу до актуальної інформації і розважального контенту стануть запорукою успіху компанії на виставці CES 2017. Напередодні виставки продукти Bosch для мотоциклів отримали три нагороди CES Innovation Awards. Інформаційна система для водіїв, що змінила звичну приладову панель, завоювала премію відразу в двох категоріях — «Аудіо / Відео» і «Інтелектуальні системи для транспортних засобів».

Крім того, підключена система безпеки для невеликих мотоциклів і скутерів теж стала лауреатом премії в категорії «Інтелектуальні системи для транспорту». «Завдяки новим рішенням і можливостям бездротового підключення Bosch мотоцикли стають більш безпечними і доступними для споживача», — говорить Манфред Баден (Manfred Baden), глава підрозділу автомобільних мультимедійних технологій (Car Multimedia) Robert Bosch GmbH.

 

Інформація та доступ до розваг — на одному дисплеї

Інформаційна система для водіїв — комплексна система підключення — об’єднує всі прилади мотоцикла на єдиному дисплеї, в тому числі дозволяє управляти функціями смартфона. Перевага системи полягає в тому, що вона автоматично адаптує дисплей до поточних умов. Це означає, що водій бачить на дисплеї тільки необхідну, актуальну на даний момент інформацію. Таке нововведення мінімізує ризик перемикання уваги водія і підвищує безпеку на дорогах.
Так, наприклад, на високих швидкостях на екрані відображається тільки показники швидкості і повідомлення про можливі аварії. Інформація на дисплеї легко читається при будь-яких погодних умовах, навіть при прямому сонячному світлі зберігається висока чіткість кольору і контраст. У темний же час доби дисплей не відкидали відблиски і не засліплює водія. Крім того, дисплей працює навіть в дощову погоду.
За допомогою інформаційної системи на кермі можна управляти всіма основними функціями смартфона, включаючи відповідь на вхідний дзвінок або програвання музики. При цьому необхідність прямого контакту з пристроєм повністю відпадає. Після одноразової настройки система моментально синхронізується зі смартфоном і навушниками на шоломі з допомогою Bluetooth.

 

Покращена безпека — збереження життя учасників дорожнього руху

Бездротове рішення для забезпечення безпеки, також відоме як блок реагування при нахилі (Lean connectivity unit), синхронізує смартфон з блоком управління мотоциклів або скутерів через Bluetooth.
Продукт був розроблений в Індії відповідно до потреб користувачів азіатського і тихоокеанського регіону.
Такі системи управління гальмами, як ABS і MSC, тут поки рідкість. Тому кількість аварій за участю двоколісного транспорту продовжує зростати. Наприклад, аналіз дорожніх пригод в Індонезії і Таїланді показав, що щорічно близько 21 тис. Чоловік гине в аваріях. З цієї причини, починаючи з 2018 року, Індія першою з країн регіону введе обов’язкову установку системи ABS на всіх типах мотоциклів. Основними елементами системи є блок дистанційного керування на кермі транспортного засобу, блок для з’єднання зі смартфоном і відповідну програму. У надзвичайній ситуації, наприклад, при падінні водія мотоцикла або скутера з транспортного засобу, додаток автоматично направить текстове повідомлення з координатами події на попередньо встановлений контактний номер. Водій також може здійснити екстрений виклик на цей номер при виникненні будь-якої загрози безпеці на дорозі.
Повідомлення повторюється через певний інтервал і передає інформацію про місцезнаходження транспортного засобу. Система також дозволяє водієві розблокувати транспортний засіб за допомогою мобільного телефону. Водій може надати «ключ» іншим членам сім’ї і відкрити їм доступ до користування транспортним засобом. Крім того, система дозволяє управляти функціями смартфона і автоматично відхиляти вхідні дзвінки під час руху.
Спонсор премії за інноваційні рішення CES Innovation Awards — Асоціація споживачів техніки (CTATM), яка щорічно нагороджує кращі товари до офіційного початку виставки CES. Нагороди CES Innovation Awards отримують компанії в 28 країнах всього світу. Крім систем для мотоциклів, премію в категорії «Інноваційні прилади для дому» отримала нова лінійка високоефективних і «розумних» газових нагрівачів конденсованої води для житлових і комерційних будівель. У 2016 році компанія Bosch вже відзначена нагородою
CES Innovation Award за сенсорний екран neoSense.

На виставці CES 2017 Лас-Вегасі (штат Невада, США) Bosch покаже, як «Інтернет речей» перетворює домашню та іншу техніку в персональних помічників. Бездротові технології допомагають користувачам у всіх сферах: підвищують мобільність, покращують якість життя в містах майбутнього, роблять вдома більше «розумними», а систему охорони здоров’я більш ефективною і цілісною. Уже п’ятий рік поспіль Bosch презентує на виставці CES розширене портфоліо комплексних рішень, що поліпшують життя споживачів.

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах:

БОШ Автосервис НЬЮТОН в Фейсбук

 

Comments are closed

×

×

×